wz

Pohár a Liga 2016

Nejvíce závodů leto stihli, myslím, Martinka s Denýskem. Filip zase kam si odskočil, tam se mu zadařilo. Dan s Kirou se úspěšně prezentovali ve freestylu a do budoucna v Openech se máme na co těšit! Naše družstvo bohužel není moc obsazené, a tak nemáme mezi jinými velkou šanci. Nicméně děkuji všem, kteří srdnatě hájí naše barvy, gratuluji k úspěchům a vzhůru společně do další sezony! A ještě něco - za rok 2016 se nejsympatičtějším kynologem ze všech psích sportů a z celé ČR stala naše MARTINKA S DENÝSKEM! :-)
 
Nejsympatičtější kynolog roku 1.Marťa a Denýsek
 
Pohár 21.Filip & Vikča
36.Dan & Kira
 
Liga 26.Filip & Vikča
67.Dan & Kira
 
Družstva 7.Královská letka
 
Bye Bye Summer 8. - 9.10.2016

Klasická závěrečná pohárová soutěž, není co dodat :-) Filip pobral co mohl a zase jel.
 
DogDartbee 1.Filip & Vikča
 
Paralelní TimeTrial 2.Filip & Vikča
 
The Quadruped 5.Filip & Vikča
 
SuperMiniDistance 7.Filip & Vikča
 
Herolfest 24. - 25.9.2016

Herolfest byl letos novinkou mezi neoficiálními závody. Krom frisbee se soutěžilo v treiballu, skocích do vody a možná ještě v něčem dalším. Také se konaly přednášky na zajímavá kynologická témata. Největší šampiónkou celého dne byla Mexxa, absolutní vítězka právě ve skocích do vody. Pro tuhle disciplínu se totiž narodila :-) Ale i frisbee miluje a konečně to taky vyšlo na bednu! Společně s Aničkou, Comíkem a půjčenou Sapkou k nám putovaly všechny cenné kovy.
 
DogDartbee 1.Anička & Sap
2.Anička & Comík
7.Eliška & Winnie
 
Paralelní TimeTrial 3.Eliška & Mexx
 
I. Mája cup 17.9.2016

Pardubáci se rozhodli se také vrhnout do pořádání závodů, zatím neoficiální soutěží nazvanou Mája cup. O co neoficiálnější, o to pohodovější a rodinnější atmosféra, to je známá věc. Tady tomu nebylo jinak a chuť pořadatelů do přípravy dalšího ročníku to potvrzuje. K závodění a premiéře se nakonec nechala přesvědčit i Jana s Faithy :-)
 
SuperMiniDistance 1.Dan & Kira
 
TimeTrial 3.Martina & Basty
 
Mistrovství Evropy 9. - 11.9.2016

ME se letos konalo v Čechách a organizačně to byla, troufám si říct, naprostá dokonalost. Vše perfektně šlapalo, nebyly žádné prodlevy, areál byl kapacitně dostatečný - opravdu nevidím ani zpětně žádné vady, takže chci oprávněně ještě jednou vyzdvihnout náš DiscDog klub za úžasnou akci a skvělý zážitek. Ten byl okořeněn úspěchy českých týmů, ale o tom se píše leckde. Jak si ale vedli naši? Dan s Kirou předvedli výbornou SMD a skvělé freestyly, prostě ukázali, že mezi začátečníky už nepatří :-) Velkolepou akci na dosah si nenechal ujít ani Filip s Viktorkou, kteří umí naházet v SMD opravdu vysoké body, ale asi šetří formu na jindy ;-) Zazávodila si i Martinka s Denýskem v kategorii bonsai a jediným týmem ve freestylu Open byli Anička s Comíkem.
 
Freestyle 9.Dan & Kira
 
SuperMiniDistance 24.Dan & Kira
38.Filip & Vikča
 
Fun Factory for Frisbee 13. - 14.8.2016

...aneb ani v mlze jsme se neztratili :-) Sobotní freestyly byly hutně zamlžené, přes hřiště se pomalu nedalo ani přehlédnout. Bylo zajímavé v této kulise sledovat, co se na place děje. Na zbytek víkendu se mlha zvedla, takže co nebylo vidět v prvních kolech, to se vyjasnilo v kolech druhých. U Dana nebylo co vyjasňovat, to byla naše jasná hvězda, parádní freestyle! I v SMD dopadli parádně, posuďte sami...
 
Freestyle 4.Dan & Kira
 
Junioři 1.Marťa & Denýsek
 
SuperMiniDistance 8.Dan & Kira
 
Brněnské psí dny 16. - 17.7.2016

BPS je báječná akce se širokým spektrem psích sportů, některé prezentované jen v ukázkách, jiné formou seminářů, ale naše dogfrisbee je tradičně jednou z hlavních, ne-li tou nejdůležitější disciplínou. Tuto velkou akci jsme si ani my nenechali ujít. Anička sice jen posuzovala a fandila, ale naši freestylisti to rozjeli! Dan nastoupil na freestyle s Kiruškou a oba předvedli pěkný výkon. Martinka s Denýskem sklidili velký úspěch a dokonce stanuli ve své kategorii na bedně :-) Marťa si také půjčila Lotku, se kterou byla po prvním kole SMD druhá v začátečnické kategorii! Ve druhém kole se jim ale už bohužel tolik nedařilo...
 
Freestyle 3.Marťa & Denýsek
6.Dan & Kira
 
SuperMiniDistance 11.Marťa & Lotka
15.Dan & Kira
Turnoff Freestyle Weekend 4. - 5.6.2016

Na Trunoffské závody se vypravil jeden z našich momentálně dvou freestylových týmů, a to Martinka s Denýskem. Přesně pro ně byla otevřená kategorie bonsai, a tak naše juniorka s malým corgim jako obvykle ukázali, že se toho nebojí a i pejsek na krátkých nožičkách může chytat frisbee.
 
Freestyle 4.Marťa & Denýsek
 
Fitmin Welcome Summer 23. - 24.4.2016

Welcome Summer si užil Filip s Viktorkou jako svou obnovenou premiéru, ale zjevně ze svých dovedností nic neztratili, a tak opanovali SMD jako za starých časů - gratulace! :-) Dalšími týmy, co se zúčastnili, byl Olda s Abby a Jezinkou, a pak junioři - Martinka s Deníkem (a třemi dalšími půjčenými psy) a s Viktorkou nastoupil na svou premiéru Matýsek. Vyhlašovali se i nejlepší junioři, a oba dva se umístili. Taktéž gratuluji!
 
SuperMiniDistance 1.Filip & Vikča
 
Junioři 1.Martinka & Dixi
3.Matýsek & Vikča
 
The Quadruped 5.Filip & Vikča
 
DogDartbee 17.Olda & Abby
 

Výsledky z let: 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010. Zpět

Výborný e-shop, kde najdete vše, co k dogfrisbee potřebujete


doporučujeme     
Disc Dog klub ČR
copyright (c) Dogfrisbee o.s. 2008 - 2016
Prosím, nepoužívejte jakýkoliv materiál z těchto stránek bez souhlasu.