wz

Mistrovství ČR 5. - 7.9.2014

Na Mistrovství ČR se letos nominovaly jen 2 hradecké týmy a to v jedné disciplíně. Počasí se vyvedlo, předvedené výkony byly parádní. Snad budeme mít brzy také zástupce v královské disciplíně Freestyle, ale i v dalších distančních kategoriích...
 
The Quadruped 7.Anička & Gyp
 
Memoriál Jindry Pecháčka 23. - 24.8.2014

Další ročník memoriálu významného českého hráče dogfrisbee přinesl po delší době Hradci konečně nějaký cenný kov! A to hned 2 druhá místa pro Aničku s vypůjčenými psy. Když je nedostatek vlastních, vždycky se najde někdo, kdo toho svého ochotně půjčí... :o) Obnovenou premiéru, jestli to tak mohu nazvat, zaznamenal Olda s Abby. A nedařilo se jim vůbec špatně! V TimeTrialu si zkusili vyřazovací boje a v Super MiniDistance naházeli pěkné body! A Elišce s Mexx utekl postup v TimeTrialu o malý, opravdu malý kousíček - desetinu vteřiny!
 
The Quadruped 2.Anička & Chilli
9.Michal & Jess
 
Jindrova hra 2.Anička & Lajka
 
TimeTrial 15.Olda & Abby
 
Brněnské psí dny 12. - 13.7.2014

Na freestylových závodech obvykle nemá Hradec velké zastoupení, nejinak tomu bylo na letošních Brněnských psích dnech. Místní připravili opět krásnou velkou akci, kde se hrály i vybrané distanční soutěže. Závodila jen Anička v DogDartbee, a to s Jessákem a půjčenou Trixy. Výsledky byly pěkné, na postup to ale nestačilo - byť s Jessem se rozhodlo až v rostřelu!
 
DogDartbee 9.Anička & Jess
15.Anička & Trixy
 
Marlenčiny distančky 28. - 29.6.2014

Totálně pohodové závody sice nevynesly našim závodníkům cenné kovy, o to více jsme si je ale užili. Až na obtížný hmyz byly večery krásné a i přes den bylo příjemně. Zahráli jsme si novou disciplínu Pyramid, ve které se v ČR závodilo teprve podruhé. Nejlepší výsledek nám ale přineslo DogDartbee. Michal a Jessák uhráli v semifinále moc pěkné body, ale soupeři se dařilo ještě více, a náš tým tedy do finále nepostoupil. Eliška s Mexx postoupily do vyřazovacích bojů v paralelním TimeTrialu a Jirkovi s Miou utekl postup o pouhé jedno místo...
 
DogDartbee 5.Michal & Jess
 
K9 DiscDog Distance 17. - 18.5.2014

Druhý ročník novostrašeckých závodů sliboval 2 nové distanční disciplíny. A především kvůli nim jsme vyrazili - Anička s Comíkem a Michal s Jessákem. Druhý jmenovaný tým ale nakonec nezávodil, Michal se věnoval posuzování. Počasí letos vyšlo o něco lépe než vloni, kdo však byl letos ve Strašecím poprvé, určitě si těžko představil, co by mohlo být horší než celodenní slejvák ;-) O to lepší atmosféra však panovala mezi účastníky!
 
Disc Obstacles 5.Anička & Comík
 
Pyramid 6.Anička & Comík
 
Nymburk DiscDog Fun Weekend 10. - 11.5.2014

Po roční pauze se opět konaly tradiční jarní distanční závody v Nymburce. V tento víkend bylo ale zřejmě mnoho různých akcí, proto se z Hradce účastnili jen Anička s Comíkem a Michal s (na poslední chvíli vypůjčeným) Mauglím. Počasí bylo silně větrné, ale byli jsme rádi, že nepršelo!
 
SuperMiniDistance 6.Michal & Mauglí
 
The Quadruped 7.Michal & Mauglí
 
Fitmin DiscDog Fun Weekend 27. - 28.4.2014

Na třetí ročník podorlických závodů se z Hradce vydalo 5 dvojic - Anička s Comíkem, Michal s Jessákem, Káťa s Trixy a Jirka a Míša s Miou. Soutěž byla těžce na pohodu, takové se nám líbí! Člověk pak ani nemá pocit, že jde na start a měl by mít trému... ;-)
 
The Quadruped 4.Anička & Comík
7.Káťa & Trixy
 
TimeTrial 7.Káťa & Trixy
 
Welcome Summer DiscDog Fun Weekend 22. - 23.3.2014

Počasí bylo všlijaké , přesto se na start postavila Eliška s Mexx, Míša s Miou, Jirka s Miou, Martina s Bastym, Aneta se Stoníkem (premiéra!), Pepa s Molly (premiéra!). Eliška jako ostřílená závodnice si vedla nejlépe, ale proti tak velké konkurenci jim s Mexxou ještě pár bodů chybělo. Výborně si vedl také Pepa, v DogDartbee s Molly získali krásné body!
 
DogDartbee 35.Pepa & Molly
80.Aneta & Stony
 

Výsledky z let: 2013, 2012, 2011, 2010. Zpět

Výborný e-shop, kde najdete vše, co k dogfrisbee potřebujete


doporučujeme     
Disc Dog klub ČR
copyright (c) Dogfrisbee o.s. 2008 - 2012
Prosím, nepoužívejte jakýkoliv materiál z těchto stránek bez souhlasu.