wz

Pohár, Liga, družstvo za sezónu 2013

Vyhlášení celoročních soutěží je vždy třešničkou na dortu posledního závodu sezony, Bye-Bye Summer DDFW. V letošním roce za nás nastoupili: Anička a Michal s Comíkem a Jessákem, Filip s Viktorkou, Pavel a všichni jeho psi (Coffee, Trixee, Gyp, Mauglí), Eliška s Mexx, Káťa s Trixy, Radka s Aší, Aneta s Molly a Jirka a Míša s Miou. Soutěž družstev je však bohužel pouze pro členy DiscDog klubu, proto ne všichni mohli do pořadí týmového hodnocení zasáhnout!
 
Dog Chow DiscDog Cup - jednotlivci 2.Pavel & Gyp
5.Pavel & Coffee
 
Dog Chow DiscDog Cup - družstva 4.Dogfrisbee-HK
 
DogShop liga dogfrisbee 11.Filip & Viktorka
 
Bye-bye Summer DiscDog Fun Weekend 3. - 4.10.2013

Zakončení ve Dvoře pozbývalo naší hojné účasti. Vyrazili si zaházet jen Anička, Eliška a Filip. Závody se povedly, lepší ukolébavku k zimnímu spánku jsme si ani nemohli přát! :-)
 
Super MiniDistance 5.Filip & Viktorka
 
Timetrial 4.Filip & Viktorka
 
1. DiskoDog Distance Mánia 21. - 22.9.2013

První distanční závody na Slovensku, u toho jsme nechtěli chybět. Vyrazili jsme ve složení Anička s Comíkem a Michal s Jessem. Oficiální výsledky nemohu na internetu dohledat, proto jsou zde uvedeny nekompletní!
Celý víkend bylo co sledovat, ať už snažení začátečníků (na Slovensku se dogfrisbee věnuje jen malá hrstka lidí) nebo výkony světové elity v Quadrupedu.
 
DogDartbee 3.Anička & Comík
 
The Quadruped 5.Anička & Comík
?.Michal & Jess
 
Mistrovství ČR v dogfrisbee 6. - 8.9.2013

Tradiční nymburský program začal již v pátek mistrovským Quadrupedem žen i mužů. V sobotu byla na programu poslední šance a v neděli zbylé mistrovské disciplíny - Super MiniDistance a freestyle. A doprovodné soutěže. Počasí bylo příjemné, výkony výborné a stále bylo na co koukat. Zkrátka velkolepá akce pro diváky. Bohužel chvílemi až trošku příliš pro diváky...
Největším úspěchem je zcela jistě 2.místo Pavla s Coffeem v královské disciplíne freestyle, ale také 3.místo Filipa s Viktorkou v SMD!
 
Freestyle 2.Pavel & Coffee
 
Super MiniDistance 3.Filip & Viktorka
 
Quadruped 2.Pavel & Coffee
 
TimeTrial 2.Pavel & Gyp
5.Pavel & Coffee
 
Mistrovství Evropy v dogfrisbee, Švýcarsko 8.2013

Švýcarské závody byly nazpomenutelné a česká výprava se opravdu ukázala! V královské disciplíne freestyle ze všech Evropanů jednoznačně vedl Pavel Kos s Coffeem. Letos se však Mistrovství Evropy rozhodli poctít svou návštěvou Japonci, kteří patří ke světové špičce, a brali zlato i stříbro. Bronz získal Pavel. Česká republika byla oceněna jako nejlepší země účastnící se Mistrovství ;-)
Freestyle 3.Pavel & Coffee
 
Ústecký psí festival 3. - 4.8.2013

Závody sponzorované Teplárnou Trmice byly jednoznačně ve zmanení nechutného horka! Naštěstí byla poblíž voda ke smočení psů a příjemné občerstvení, tak jsme všichni přežili bez újmy na zdraví ;-) Organizace byla výborná a pokud zrovna neprobíhala soutěž v dogfrisbee, mohli jsme sledovat další doprovodný program.
 
TimeTrial 2.Pavel & Gyp
5.Pavel & Coffee
 
Freestyle 9.Pavel & Coffee
 
Memoriál Jindry Pecháčka 20. - 21.7.2013

Jediné závody na umělé trávě, které se u nás pořádají, byly i letos moc fajn. Spojení se závody v IPO, agility a canicrossem zaručuje parádní podívanou pro všechny diváky i závodníky. Poprvé si zde vyzkoušela závodní atmosféru Míša s Miou a zahájily moc pěkně!
 
The Quadruped 3.Michal & Jess
 
DogDartbee 15.Míša & Mia
 
Marlenčiny distančky 22. - 23.6.2013

Nejpohodovější závody celého roku, stejně jako vloni. Kromě soutěží v dogfrisbee jsme stihli turnaj v kanjamu a dokonce i na ultimate se čas a síly našly. Tyto závody byly premiérou pro naše nové 2 týmy - Jirku s Miou a Anetu s Molly. Každá dvojice zazářila v jedné ze dvou přihlášených disciplín a ve startovním poli se neztratili! No a pokud nás komáři nesežrali, jedeme za rok zase...! ;-)
 
TimeTrial 2.Filip & Viktorka
 
Quadruped 3.Michal & Jess
5.Jiřka & Viktorka
6.Anička & Mia
 
DogDartbee 5.Filip & Viktorka
9.Michal & Jess
14.Jirka & Mia
 
Super MiniDistance 15.Aneta & Molly
 
K9 DiscDog Distance 26.5.2013

Závody v Novém Strašecí měly letos premiéru a troufám si říci, že se povedla. Počasí bylo sice tak otřesné, že už to horší skoro ani být nemohlo, ale i přesto jsme si celý závodní den užili. Příští rok se snad můžeme těšit na tento krásný cvičák znovu a třeba i s nějakými novinkami ;-)
 
Super MiniDistance 4.Anička & Jess
 
Key DiscDog Fun Weekend 4. - 5.5.2013

První freestylový závod sezony jsme zahájili sice s malou účastí, zato výsledky jsou parádní ;-)
 
Freestyle 3.Pavel & Coffee
 
Super MiniDistance 5.Pavel & Coffee
 
Fitmin DiscDog Fun Weekend 13. - 14.4.2013

Další distanční soutěž, pro hradečáky druhá letošní. Počasí se nejdřív tvářilo hodně krutě (navíc závody se konaly v podhůří Orlických hor!), nakonec však byla opravdu kosa jen v sobotu. V neděli dokonce vykouklo sluníčko. Co se týče našich výsledků, bodovali jsme hlavně v neděli. Ze soboty musím zmínit výkon Elišky s Mexx, které při DogDartbee nachytaly 150 bodů, což je krásný výsledek, když postupová hranice byla 180 bodů, jak se přesvědčil i Filip s Viktorkou. Neděle se nesla v duchu neobvyklého složení mezi týmý v paralelním TimeTrialu, ale především se oslavoval právě hozený Evropský rekordu v Quadrupedu mužů! Byl to opravdu skvělý a silný zážitek, a o to větší, když jeho novým držitelem je ode dneška český hráč!!!
 
The Quadruped 3.Filip & Viktorka
5.Anička & Comík
 
TimeTrial 3.Filip & Viktorka
 
DogDartbee 7.Filip & Viktorka
 
Kynolog roku za rok 2012

V prestižní anketě Kynolog roku se úspěšný hradecký tým Filip a Viktorka umístil na 3.místě v kategorii dogfrisbee a na 7.místě v celkovém součtu všech kynologických sportů. Dalším umístěním, které zde musím zmínit, je vítězství kategorie dogfrisbee a 4.místo v celkovém pořadí Pavla Kose. Tento tým se pro letošní rok rozhodl podpořit hradecké dogfrisbee a pod naším jménem bude soutěžit v kategorii družstev. Oběma týmům i ostatním umístěným gratulujeme!
 
Kategorie dogfrisbee 1.Pavel & Coffee
3.Filip & Viktorka
 
Celkové pořadí 4.Pavel & Coffee
7.Filip & Viktorka
 
Welcome Summer DiscDog Fun Weekend 23. - 24.3.2013

První závody sezony byly mrazivé a větrné. A když píši větrné, myslím to smrtelně vážně, žádný mírný vánek to nebyl... ;-) Závodníků z Hradce bylo tentokrát jako much a s počasím jsme se poprali různě. První start na dogfrisbee soutěži si zde zkusila Eliška s Mexx, holky ostudu určitě neudělaly a doufám, že to taky nebyl jejich poslední start. Co se výsledků týče, dařilo se především Michalovi s Comíkem a pěkné body naházela Radka s Aší. Radka je sice už ostřílená frisbeečkářka, ale Aší je mladá a závodit teprve začíná.
 
DogDartbee 3.Michal & Comík
 
The Quadruped 4.Michal & Comík
8.Filip & Viktorka
 
Družstva 5.Dogfrisbee-HK
 
King (součet) 8.Michal & Comík
 

Výsledky z let: 2012, 2011, 2010. Zpět

Výborný e-shop, kde najdete vše, co k dogfrisbee potřebujete


doporučujeme     
Disc Dog klub ČR
copyright (c) Dogfrisbee o.s. 2008 - 2012
Prosím, nepoužívejte jakýkoliv materiál z těchto stránek bez souhlasu.