wz

Pohár a Liga dogfrisbee za rok 2012

Pravidla pro získávání bodů do Poháru a do Ligy jsou různá, proto se i výsledné žebříčky liší. Musím na tomto místě pogratulovat Filipovi s Viktorkou, protože zejména jejich výkony jsou oslnivé! Moc gratuluji a děkuji za reprezentaci Hradce! ;-) Škoda jen, že za nás závodí tak málo týmů. Doufám, že se k nám i vy ostatní brzy připojíte a na startovkách přibudou nová jména - těším se, až zde budu moci psát o vašich úspěchách a také na to, jak vytvoříme konečně pořádně HraKra družstvo! Házení zdar!
 
DogShop Liga 1.Filip & Viktorka
 
Dog Chow DiscDog Cup (Pohár) 3.Filip & Viktorka
 
Bye-Bye Summer DiscDog Fun Weekend 27. - 28.10.2012

Poslední závody sezóny, velká party, zima. Zima. A zima. Tak by se dala charakterizovat tato tradiční závěrečná soutěž roku. Letos dokonce spali závodníci spíš v iglú než ve stanech a místo pěknou zelenou trávou se brodili příšerným blátem. Ale ani tak nikoho nepřešla dobrá nálada, nikdo nevzdal soutěž a žádné ze všech těch zapadlých aut nemusí čekat na jaro... Prostě srandy kopec :-)
 
Super MiniDistance 1.Filip & Viktorka
 
King (součet) 1.Filip & Viktorka
 
The Quadruped 3.Filip & Viktorka
 
DogDartbee 5.Filip & Viktorka
 
Last Minute Distance Jihlava 22. - 23.9.2012

Před 14 dny by vám ještě každý řekl, že ano, tento víkend jede na závody, ale do Lednice. Vše nakonec bylo jinak a místo na Moravu jsme jeli do Jihlavy. Navíc s očekáváním Matyho vyhlášené kuchyně, takže kdo snad váhal, ten měl okamžitě jasno. Dokonce se našlo pár jedinců, kteří kvůli Matymu změnili své plány na víkend... :-) Počasí vyšlo, jen přes noc byla zima, ale jinak se závody vyvedly na všech frontách, takže nikdo neodjížděl zklamaný.
 
The Quadruped 1.Filip & Viktorka
 
DogDartbee 1.Anička & Viktorka
 
Super MiniDistance 1.Filip & Vikča
 
Paralelní TimeTrial 2.Filip & Viktorka
 
Czech DiscDog Fun Marathon in Nymburk 7. - 9.9.2012

Po názvem Fun Marathon se skrývá doprovodný program k letošnímu Mistrovství ČR v dogfrisbee. Disciplín bylo vícero a i nám se podařilo přivézt do Hradce nějaká ta krásná umístění. Celá akce se nesla zejména v dosti pohodovém duchu, o zábavu bylo postaráno, a tak se vracíme především plni dojmů, jak se to těm nymburským opět povedlo... :-)
 
The Quadruped 2.Anička & Comík
3.Filip & Viktorka
 
TimeTrial 3.Filip & Viktorka
 
DogDartbee 4.Filip & Viktorka
 
Super MiniDistance 4.Filip & Viktorka
 
Paralelní TimeTrial 9.Filip & Viktorka
 
Mistrovství Evropy v dogfrisbee 10. - 12.8.2012

Letošní ME se konalo v polské Poznani za hojné účasti českých týmů. Nezapřeli jsme se a byli jsme také zdaleka nejhlučnější národ :-) Hymnu jsme při vyhlašování slyšeli hned 2x a ani o další oceňovaná umístění nebyla nouze. Z hradeckých zářil jako již tradičně Filip, ale také Katka s Trixy. Pro holky to byly teprve druhé závody, v začátečnické odnoži Suuper MiniDistance vybojovaly 2.místo a za své body by se nemusely stydět ani mezi ostřílenými závodníky. Všem ještě jednou velké gratulace!
 
Super MiniDistance 2.Filip & Vikča, VICEMISTŘI EVROPY!!!
 
MiniDistance 2.Katka & Trixy
 
The Quadruped 7.Filip & Vikča
9.Anička & Comík
Memoriál Jindry Pecháčka 21. - 27.7.2012

Víkend byl sice ubrečený, ale pro psy byl příjemný chládek. Tyto závody se pořádají na Dobříši zároveň s prestižním závodem ve sportovní kynologii CACIT a letos poprvé přibyly i agility, obedience a mushing. Nedá se však stihnout vše, tak jsme závodili pouze v dogfrisbee. Výsledky jsou ale více než potěšující! Pouze v jedné disciplíně se našim týmům nedařilo, jak by si představovali, ale v ostatních byli nejhůř čtvrtí všude, kde nastoupili...
 
DogDartbee 1.Filip & Vikča
 
The Quadruped 1.Anička & Comík
2.Filip & Vikča
 
Super MiniDistance 4.Filip & Vikča
Brněnské psí dny 14. - 15.7.2012

Spojením dogfrisbee, agility, flyballu, trick doggingu a ukázek canisterapie a mushingu spojili brňáci snad téměř všechny psí sporty dohromady a vytvořili unikátní akci Brněnské psí dny. A my jsme tam byli a náramně si to užili :-) Filip s Viktorkou ukázali, že Super MiniDistance je jejich disciplína a všem to v ní natřeli.
 
Super MiniDistance 1.Filip & Vikča
Marlenčiny distančky 23. - 24.6.2012

Vedro, ale přesto neuvěřitelná pohoda. Tak by se asi dal shrnout víkend u Superpsa v Lysé nad Labem. Hradecké týmy Filip s Viktorkou a Anička s Comíkem a půjčeným Jessem vybojovali hned několik cenných umístění. Filipovi se navíc povedlo na poslední chvíli kvalifikovat na Turnaj mistrů, když při Quadrupedu překonal hranici 60 metrů.
 
The Quadruped 1.Filip & Vikča
 
Paralelní TT 1.Filip & Vikča
 
Super MiniDistance 1.Filip & Vikča
 
Dogdartbee 2.Anička & Jess
7.Filip & Vikča
Nymburk DiscDog Fun Weekend 12. - 13.5.2012

Typické nymburské závody - deštivo, větrno, ale přesto hezky :-) Zejména večerní zábava nemá chybu a jako obvykle se zde sešla pěkná řádka soutěžících z několika zemí.
 
The Quadruped 3.Filip & Vikča
6.Anička & Comík
 
Super MiniDistance 5.Filip & Vikča
Dog Chow Disc Cup Chorzow (Polsko) 28. - 29.4.2012

Anička s Comíkem se podívali opět do Polska, a protože freestyle není jejich silnou stránkou, těšili se spíš na soutěž o nejdelší hod, tzv. Record Chase. Tam se probojovali do finále, kde nakonec brali bramborovou pozici.
 
Record Chase 4.Anička & Comík
Fitmin DiscDog Fun Weekend 21. - 22.4.2012

Závodu v Žamberku se účastnily 2 naše týmy - Anička a Comík, Filip a Viktorka. Soutěž se nesla v pohodovém duchu a i počasí se nakonec umoudřilo. Nezbývá než doufat, že se tento víkend začlení mezi pravidelné závody českého poháru...
 
Super MiniDistance 2.Filip & Vikča
 
The Quadruped 2.Filip & Vikča
4.Anička & Comík
 
Paralelní TT 4.Filip & Vikča
Welcome Summer DiscDog Fun Weekend 24. - 25.3.2012

První pohárový závod sezóny jsme si samozřejmě ujít nenechali. Zúčastnily se jej hradecké týmy - Anička a Comík, Míša a Dasty, Filip a Viktorka. Na výsledcích bylo poznat, že závodníci přes zimu nezaháleli a pilně trénovali. Velká poklona patří Lucce Schönové za její levoruké výkony v Quadrupedu!
 
Paralelní TT 8.Filip & Vikča
 
The Quadruped 9.Filip & Vikča
9.Anička & Comík

Výsledky z let: 2011, 2010. Zpět

Výborný e-shop, kde najdete vše, co k dogfrisbee potřebujete


doporučujeme     
Disc Dog klub ČR
copyright (c) Dogfrisbee o.s. 2008 - 2012
Prosím, nepoužívejte jakýkoliv materiál z těchto stránek bez souhlasu.