wz

Královská letka vletěla do sezony 2017

Vloni jsme vyzkoušeli nový název našeho týmu, a protože se osvědčil, zůstáváme u něj. Oficiálně jsme tedy KRÁLOVSKÁ LETKA. Jinak po zimě do závodění jako první vletěli Marťa s Denýskem, Dan s Kirou a Filip s Viktorkou.

Zatím jsme společnými silami zvládli objet všechny závody, a co se výsledků týče, už je tam i pár cenných kovů, více zde.
Kynolog roku 2016

Nejlepším kynologem roku 2016 v kategorii nejsympatičtější kynolog se stává MARTINKA S DENÝSKEM. Gratulujeme a těšíme se, jak to v příštím roce Marťa rozjede s mladou nadějí Bejlinkou.

Marťa s Denym pak byli společně s vítězi ostatních disciplín i v televizi, viz. záznam.
Sezona 2016

V roce 2016 jste mohli postrádat průběžné informace. Omlouvám se a pokusím se to napravit v roce 2017. Všem závodníkům gratuluji k úspěchům a děkuji za reprezentaci! Ostatním fun hráčům díky, že rádi chodíte na tréninky. I když jen občasné :-)

Výkony našich závodníků si zaslouží vyzdvihnout, viz. výsledky.
Welcome Summer DDFW

Sezona 2016 byla zahájena! Pro nás comebackem Filipa s Viktorkou - přijeli, naházeli, vybojovali první místo a zase odjeli.... Tak jednoduché to určitě neměli, ale znovu všem ukázali své kvality a nezbývá než jim pogratulovat!

Dařilo se také našim juniorům, více ve výsledcích zde.
Sezona 2015

V letošním roce naše týmy obsadili několik pěkných míst, ze kterých bych zmínila zlato Michala s Jessákem, stříbro Dana s Kirou a Mariana s Miou, pro které to byly první závody vůbec! Vítám mezi námi také skvělý tým Martinku s Deníkem! :-)

Přestože jsme toho letos tolik neobjezdili, pro naše výsledky stačí kliknout!
Memoriál Jindry Pecháčka

Srdečně zveme všechny příznivce dogfrisbee na Memoriál Jindry Pecháčka. Propozice a přihlášku najdete zde!
Předzávodní trénink

Dogfrisbee-HK Vás srdečně zve na trénink závodních disciplín. Do konce sezony zbývá poslední soutěž, zato ve Dvoře Králové n/L, takže skoro za rohem... Chcete si vyzkoušet disciplíny nanečisto? 11.10. Vám budeme k dispozici!

Bližší informace najdete zde!
Mistrovství ČR v dogfrisbee

Po několika letech se Mistrovství přesunulo poněkud jižněji a přestože počasí před víkendem nebylo nic moc, závody byly slunečné a povedené!

Hradec byl na startu jen 2x, ale 7.místo na Republice je super výsledek! :-)
Memoriál Jindry Pecháčka

Po roce jsme se vydali na Memoriál, který dostal zcela nový kabát. Přesun z velké akce na cvičák v Městci Králové byl skvělým krokem! Zahrát si dorazil také Olda s Abby, a to nejen dogfrisbee :-)

Tentokrát jsme ukořistili hned 2 stříbra! Jaká? Stačí kliknout!
Brněnské psí dny

Velkolepá akce na Moravě dopadla skvěle. Přes občasné bouření nakonec vyšlo i počasí, vypršelo se již v pátek. Do freestylu Anička nenastoupila, ale se dvěma psy se zúčastnila Dartbee... Ale to hlavní - přejedli jsme se ve výborné kantýně brněnského dogfrisbeečkáře Matyho! :-)

Výsledky a krátká minireportáž tady.
Marlenčiny distančky

Tyto perfektní závody s rodinnou atmosférou jsou naše oblíbené. Bezvadné zázemí, na place vše klape - prostě tak to má být. Na bednu to naše týmy nedotáhly, ale jeden náznak tu byl...

Malé shrnutí a naše výsledky zde.
K9 DiscDog Distance

Propršené závody s perfektní atmosférou! Od Hradce trochu dál, což bylo znát na naší účasti. Program však sliboval nové distanční disciplíny, které jsme si nechtěli nechat ujít.

Neděle se Aničce s Comíkem vydařila! Více tady.
Nymburk DiscDog Fun Weekend

Tradiční soutěž v Nymburce měla účast z našich řad bohužel malou. Jak napovídá první slovo tohoto odstavce, vše bylo zkrátka - tradiční :-)

Počet soutěžících byl poměrně vysoký, ale z Hradce byli závodníci jen dva. Další informace zde.
Fitmin DiscDog Fun Weekend

Závody v podhůří Orlických hor byly opět poklidné a příjemné. Nikam se nespěchalo, víkend plynul a najednou byl jeho konec. Mnohé týmy si zde vyzkoušely disciplíny, do kterých se obvykle nehlásí...

Naše týmy bojovaly, jak mohly - nejúspěšnější byla Káťa s Trixy. Více ve výsledcích.
Welcome Summer DiscDog Fun Weekend

Na otvírák českého Poháru v dogfrisbee vyrazila Eliška s Mexxou, Aneta se Stonym, Pepa s Molly, Míša a Jirka s Miou. Jako obvykle byly tyto závody hodně obsazené, a tak nebyla nouze o konkurenci.

Pro Pepu s Molly to byl první společný start a vedli si skvěle! Především v Dartbee naházeli pěkné body, na postup to bohužel nestačilo...
Pohár, Liga a družstva 2013

Letošní celoroční seriály se rozrostly o soutěž družstev. Za družstvo Dogfrisbee-HK startovali Filip s Vikčou, Pavel s celou smečkou, Michal s Comíkem, Anička s Jessem, Káťa s Trixy, Eliška s Mexx, Radka s Aší.

Jak jsme si vedli v žebříčku jednotlivců i družstev je k vidění zde.
Bye-bye Summer DiscDog Fun Weekend

Tradiční zakončení ve Dvoře naší přítomností zrovna neoplývalo, ale i tak se našlo pár hezkých umístění. Se sezonou jsme rozloučili jaksepatří a těšíme se na další!

Nejvíc se dařilo Filipovi s Viktorkou, ani výlet do Hradce je nerozházel :-) Výsledky.
1.DiskoDog Distance Mánia (SK)

První slovenské distanční závody byly větrné, ale příjemné. Pořadatelům patří dík, že se vrhli na něco nového a doufejme, že se na Slovensku frisbee trochu rozjede!

Sešla se velká konkurence, hlavně v quadrupedu byla přítomna světová špička. Naše výsledky zde.
Mistrovství ČR

Povedené Mistrovství je za námi, a tak nezbývá než se pochlubit výsledky :-) Ze dvou mistrovských kategorií putovalo do Hradce stříbro a bronz!

Zúčastnili jsme se v hojné sestavě - Filip, Pavel, Michal, Káťa, Anička - výsledky.
Mistrovství Evropy v dogfrisbee, Švýcarsko

Pavel Kos a Coffee záskali na Mistrovství Evropy bronz, a umístili se jako první z evropských týmů na stupních vítězů (Japonci mají v dogfrisbee stále ještě náskok).

Povídání s výsledky bude tentokrát stručné, ale tady je.
Ústecký psí festival

Tropicky horké, ale organizačně velmi povedené závody. Atmosféra byla výborná, diváků dost a občerstvení více než příjemné (sláva čemukoliv s ledem!). ;-)

Nejvíc se dařilo Pavlovi s oběma jeho psy, Coffeem a Gypem, a to zejména v TimeTrialu - výsledky.
Memoriál Jindry Pecháčka

V režii Michala proběhl již 3.ročník distančních závodů na Dobříši v rámci Dobříšského kynologického festivalu.

První start na závodech si zde zkusila Míša s Miou a holky určitě neudělaly ostudu, podařilo se jim v DogDartbee naházet pěkných 80 bodů!
Brněnské psí dny

Do Brna vyrazil tentokrát jen Michal, a to spíš za účelem moderování celého závodu než soutěžení o trofeje. Příští rok v silnější sestavě! :-)

Pro příští ročník se chystají další zajímavé doprovodné disciplíny!
Marlenčiny distančky

Závody v Lysé jsou rok od roku pohodovější a lepší! I nějaká ta bednová umístění jsme do Hradce přivezli.

Největší událostí pro náš klub však byly hned 2 premiérové starty - Jirky s Miou a Anety s Molly. Všichni čtyři ze sebe vydali vše a dařilo se jim!
Fun Factory for Frisbee

Další ročník multifrisbee závodů provázely povodňové potíže, ale i přesto se soutěž, několik set kilometrů od původního místa, uskutečnila. Velký dík organizátorům, musí mít opravdu pevné nervy!

Na start se postavila jen Anička s Jessákem, odbyli si svou premiéru ve freestylu.
K-9 DiscDog Distance

Upršené premiérové závody ZKO Nové strašecí se povedly na jedničku. Tedy až na to počasí :o) Skvělá kantýna, pěkné zázemí a příjemné prostředí. Těším se, co si na nás vymyslí příští rok.

V závodě za nás startovala jen Anička s Jessem a bojovali, jak mohli - skončili bramboroví.
Key DiscDog Fun Weekend

Do Tovačova vyrazil za naše družstvo jen Pavel Kos, ale o to víc se mu dařilo. A to v obou disciplínách, ve kterých nastoupil - ve Freestylu i Super MiniDistance.

Výsledky z tohoto i dalších závodů k vidění zde.
Semináře březen/duben

V březnu a dubnu jsme pořádali semináře s Michalem Romanem a Pavlem Kosem. Ani jeden nebyl z kategorie těch velkých, spíše na pohodu. Počasí vyšlo, legrace byla, trénovalo se ostošest, tak si myslím, že se oba víkendové dny povedly.

Přikládám ještě něco málo fotek: 3.3., 21.4..
Fitmin DiscDog Fun Weekend

Distanční závody v podhůří Orlických hor přinesly jedno obrovské překvapení! Byl pokořen evropský rekord v hodu do dálky, a to českým hráčem!!! Byl to opravdu silný zážitek... ;-)

A jak se dařilo našim, to se můžete podívat zde.
Seminář s Pavlem Kosem a Michalem Romanem 21.4.2013

Ať jste začátečníci, pokročilí, zajímáte se o freestyle nebo distanční soutěže, jste srdečně zváni na celodenní seminář o dogfrisbee se dvěma zkušenými hráči! A to přímo v Hradci Králové! Více informací viz. propozice.
Welcome Summer DiscDog Fun Weekend

Na první pohárový závod sezóny jsme jako družstvo vyrazili téměř v plné sestavě! Jen počasí bylo jedním slovem příšerné.

Dařilo se především Michalovi s Comíkem, brali 3.místo v DogDartbee a 4. v Quadrupedu. První start si zde odbyla Eliška s Mexx a ostudu holky určitě neudělaly! Pro výsledky klikněte.
Kynolog roku 2012 a družstvo Dogfrisbee-HK

Je mi ctí pogratulovat Filipovi s Viktorkou ke 3.místu v kategorii dogfrisbee a 7.místu v celkovém pořadí ankety Kynolog roku! Co také nesmím opomenout zmínit je založení závodního družstva Dogfrisbee-HK s jednou externí posilou - Pavlem Kosem.

V Kynologovi roku Pavel s Coffeem vyhrál dogfrisbee a v celkovém pořadí obsadil 4.místo. Gratuluji a těším se na spolupráci!
Sezona se blíží - seminář s Michalem Romanem 3.3.2013

Srdečně Vás zveme na odpolední seminář dogfrisbee v Hradci Králové. Přijďte poladit svou freestylovou sestavu pro letošní rok a dopilovat jednotlivé prvky ještě před prvním závodem tohoto roku! Více informací viz. propozice.
Pohár a Liga za rok 2012

Celoroční žebříčky se poslední soutěží výrazně nezměnily, a proto je mi velkým potěšením pogratulovat FILIPOVI A VIKTORCE k prvenství v Lize a ke třetímu místu v Poháru!!! Výsledky za rok 2012.

A do příštího roku především doufám, že na startovce přibude pár hradeckých týmů... :-) Mějte se krásně a po zimě na viděnou!
Bye-Bye Summer DiscDog Fun Weekend

Poslední závody sezóny byly opět na sněhu,a le i přesto se závodilo o stošest, skoro by se až dalo říci, že špatné počasí všechny pěkně stmelilo...

Závodní premiéru si zde odbyla Aší s Radkou a tradičně nejúspěšnějším týmem byl Filip a Viktorka. Gratuluji! Výsledky tady.
Last Minute Distance Jihlava

Závody uspořádané na poslední chvíli lákaly předevčím na jídlo. Nakonec to byla skvělá pohodová akce, kterou si všichni užili.

A jak se dařilo našim? Filip s Viktorkou tradičně bodovali v Super MiniDistance, Quadrupedu i TimeTrialu. V Dartbee si Vikča zazávodila s Aničkou a bylo z toho také krásné 1.místo! zde.
Mistrovství ČR v dogfrisbee

Další víkend v Nymburce a opět povedený! Ať mi někdo ukáže jediného člověka, který by se tam nebavil... :-)

Samotného MČR jsme se neúčastnili, ale v bohatém doprovodném programu se nám dařilo. Anička a Comík 2.místo Quadruped, Filip a Vikča 3.místo Quadruped i TimeTrial. Nelze také opomenout freestylovou premiéru Katky a Trixy! Další výsledky zde.
Dogfrisbee European Championships

Z našich týmů vyrazili do Poznaně Anička a Comík, Filip a Viktorka, Katka a Trixy. Atmosféra byla skvělá, češi prostě umí fandit! :-) A že bylo komu - naše týmy skončily na bedně hned několikrát!

Nejvíc se dařilo Filipovi s Vikčou, stali se VICEMISTRY EVROPY!!! A stejné umístění vybojovala i Katka s Trixy!!! Více zde.
Ústecký psí festival

Do Ústí vyrazil jen Filip s Viktorkou. Kromě dogfrisbee se závodilo i v agility a k vidění byly další psí sporty. Náš tým nastoupil ve dvou distančních disciplínách a oba starty byly úspěšné...

Super MiniDistance vyhráli a v paralelní TimeTrialu byli druzí se třetím nejrychlejším časem.
Memoriál Jindry Pecháčka

Počasí slibovalo ubrečený víkend. A to se splnilo do poslední kapky. Přesto jsme si distanční vzpomínkový závod báječně užili.

A výsledky? Anička s Comíkem přehodili osobní rekord o 10 metrů a brali tak 1.místo v ženském quadrupedu. V mužském byl Filip s Viktorkou na 2.místě, v Dartbee brali zlato a v Super MiniDistance byli bramboroví.
Brněnské psí dny

Freestylový víkend, kde nemohli chybět Filip s Viktorkou a Anička s Comíkem.

Akce ve velkém stylu, to jsou BPD. Kromě dogfrisbee jsou k vidění i agility, flyball, voříškiáda, trick dogging, canisterapie, mushing. Pěkné zázemí, příjemné počasí, prostě závody na jedničku! A okořeněné zlatem Filipa a Viktorky v Super MiniDistance.
Marlenčiny distančky

Na další distanční závody se z Hradce vypravili Filip s Vikčou a Anička s Comíkem a Jessem.

Celý víkend byl pohodový a ani úspěchů nebylo málo! Filip s Viktorkou obsadili 3x 1.místo ze 4 disciplín, ve kterých nastoupili a Anička s Jessem přidali stříbro v té poslední, čtvrté disciplíně :-)
Nymburk DiscDog Fun Weekend

Tradiční hradecké trio - Anička s Comíkem, Míša s Dastym a Filip s Viktorkou - si nenechalo ujít ani tyto tradiční distanční závody. Na hasičáku bylo jako vždy hezky, ačkoliv větrno a deštivo.

A co se výsledků týče - Filip a Vikča 3.místo Quadruped, 5.místo Super MiniDistance a Anička s Comíkem 6.místo Quadruped.
DCDC Chorzow (Polsko)

Anička s Comíkem jeli do polského Chorzowa. V neděli pěkně foukalo, přesto se jim freestyle povedl, ale skóre z MiniDistance se už zachránit nedalo.

V doplňkové disciplíně Record Chase (o nejdelší hod) si alespoň spravili chuť 4.místem.
Fitmin DiscDog Fun Weekend

Počasí vypadalo, že bude ubrečené, ale nakonec z toho byl pěkný víkend na příjemné akci. A jediné dva soutěžící týmy z Hradce si odsud odvezly 2x 2.místo a 2x 4.místo.

Filip a Viktorka - 2.místo SMD, 2.místo Quadruped, 4.místo TT. Anička a Comík - 4.místo Quadruped.
AWI Qualifier (Slovinsko)

Pro první zkušenost s freestylem podle pravidel AWI si jela z Hradce dvojice Anička a Comík. Závody byly extrémně větrné a snad i proto se jim opravdu moc nedařilo...

Nejlépe skončili v doprovodných soutěžích - zejména DogDartbee.
Welcome Summer DiscDog Fun Weekend

Prvních pohárových závodů roku 2012 se zúčastnily 3 hradecké týmy - Anička s Comíkem, Míša s Dastym a Filip s Viktorkou.

Filip s Vikčou obsadili s časem pod 19s 8.místo v paralelním TimeTrialu a 9.místo v Quadrupedu. Anička s Comíkem vybojovali stejné umístění v ženské kategorii.
bye-bye Summer DiscDog Fun Weekend

Poslední závod sezony z hradeckých týmů navštívila Anička s Comíkem a Míša s Dastym.

Míše a Dastymu se povedlo v každém kole SMD naházet 10,5 bodu, což je na 1.závody pěkný výsledek. Aničce s Comíkem unikla možnost bojovat ve finále Quadrupedu jen o vlásek, ale vylepšili si svůj osobní hozený rekord na 46 metrů.
5. Mistrovství ČR v dogfrisbee

MČR se tentokrát konalo v Nymburce a Verča si tu poprvé vyzkoušela ve freestylu roli paní rozhodčí :-) Dál závodila Anička s Comíkem, Šárka s Kerrym a se Sparcem závodil Vojta a Lucka Plevová.

Record Chase: 4.místo Lucka a Sparco, 6.místo Anička a Comík. Slalomář: 7.místo Šárka a Kerry.
1. Otevřené mistrovství BCCCZ v dogfrisbee

Pouze týden po našich závodech se v Hradci konaly další, tentokrát pod taktovkou Verči. Jednalo se o klasické distanční disciplíny okořeněné vyhodnocením nejlepších border kolií.

O víkendu jsme se věnovali spíše pořádání než podávaným výkonům, nicméně 6.místo v Quadrupedu Aničky a Comíka potěšilo.
HraKra DiscDog Distance Weekend

HraKra závody jsou úspěšně za námi... Díky patří zejména našim rozhodčím Markétě a Verče Urbáškovým, dále pak všem členům realizačního týmu. V neposlední řadě každému závodníkovi a divákovi za podporu, ocenění naší práce a samozřejmě za atmosféru! Počasí se vydařilo možná až trochu přespříliš, ale voda na koupání byla nedaleko, a tak byli nakonec všichni spokojení. Další ročník je teď otázkou hlavně pro nás... :-)

Na fotografie zatím netrpělivě čekáme, ale výsledky najdete již teď na www.discdog.cz (kde v brzké době přibudou i odkazy na fotogalerie).
Ústecký psí festival

Velká akce spojující v sobě všelijaké psí sporty (převážně tedy ve formě ukázek pro diváky) se konala opět po roce v Ústí nad Labem. K vidění bylo kromě dogfrisbee i agility, flyball, mushing, vystavování, služební výcvik či canisterapie.

Za náš klub byla v Ústí Anička s Comíkem a kromě dogfrisbee poměřili své síly i ve slalomářské soutěži.
Memoriál Jindry Pecháčka

Na Dobříši se konaly pohodové, přímo rodinné distanční závody se spoustou vzpomínek a veselých historek...

Za Hradec se účastnila jen Anička s Comíkem. Co jsme ztratili na množství, to jsme dohnali na pořadí. V neděli se naší dvojici (po pěkném vyrovnaném boji) podařilo obsadit 1.MÍSTO v Quadrupedu žen!!!
Brněnské psí dny

Brňáci uspořádali akci ve velkém stylu. Kromě dogfrisbee se soutěžilo v agility, flyballu a v kráse voříšků.

V Super MiniDistance brali Vojta se Sparcem 8.místo poté, co měli z 1.kola úžasných 20 bodů! V DogDartbee uspěli Anička a Comík, skončili 5.! Premiérou byly závody pro Pavlu a Terezku, holky podaly pěkné vyrovnané výkony.
Marlenčiny distanční závody

Na distančkách v Lysé byla jen Anička s Comíkem. Větrné počasí závodníkům hodně ztěžovalo házení, ale museli se s tím poprat.

V paralelním TimeTrialu skončili 12., vyřadil je pozdější stříbrný tým. Anička měla půjčeného ještě Jessáka, se kterým byla v této disciplíně 14. a po všech kolech dokonce vyhráli DogDartbee!!!
DCDC Poznaň

Za hradečáky vyrazili do Polska Verča s Vojtou se Sparcem a Dipínem.

Vojta se Sparcem se z 10.místa v Super MiniDistance kvalifikovali na finále polského poháru i světové finále v USA!!!
Vyzkoušeli si navíc i Dock Diving, kde se dostali mezi TOP 10.
Fun Factory for Frisbee

Dlouho očekávaná akce, která spojí příznivce různých odvětví hry s diskem, je za námi. Kromě dogfrisbee byl v Blšanech i Ultimate a DiscGolf.

Za nás nastupovali ve freestylu Anička a Comík, v Super MiniDistance Verča a Dip, Vojta a Sparco, poprvé také Kačka a Comík. Vojta si závodně vyzkoušel i DiscGolf a speciální Pivní závod :-)
Nymburk DiscDog Fun Weekend

Nymburské závody navázaly na ty předchozí hned následující víkend. Tady se však soutěžilo v distančních disciplínách.

Nejúspěšnější pro nás byl Quadruped žen: Anička a Comík 5.místo a Verča se Sparcem 3.MÍSTO!!! Nesmím zapomenout zmínit účast dalšího týmu, Káti a Arsi. Holky si vedly skvěle, jen trochu pracovala nervozita (u koho ne na prvních závodech)
Kirican DiscDog Freestyle

První květnový víkend se konal v Tovačově 5.ročník freestylových závodů. Jednalo se zároveň o kvalifikaci na světové finále.

Ve freestylu nastupovala Anička s Comíkem poprvé v kategorii Open a Verča s Dipem ve Starters. V Super Pro Toss&Fetch také Vojta se Sparcem. Sobota se všem našim týmům rozhodně vydařila více :-)
Aptus HraKra DiscDog Distance Weekend

Ve dnech 20. - 21.8.2011 pořádáme, po loňské zdařilé premiéře, druhý ročník distančních závodů v dogfrisbee. Soutěž je zařazena do českého poháru Dog Chow DiscDog Cup i do SuperZOO ligy dogfrisbee!

Propozice s přihláškou najdete ZDE. Partnerem pro letošní ročník je Aptus, firma vyrábějící produkty, které pečují o zdraví psů.
Dogfriends DiscDog Fun Weekend

Jak již bylo řečeno, třetí dubnový víkend se konala první pohárová dogfrisbee soutěž. Jednalo se o distanční závody a my nemohli chybět.

Tyto závody patřily Verče. S Dipem se v sobotu probojovala do semifinále a v neděli se Sparkýskem skončili na bedně! Vyházeli si totiž nádherné druhé místo v Quadrupedu!
Prodej knihy a disků

Začátkem dubna vyšla první česká knížka o dogfrisbee, kterou dala dohromady mistryně Evropy Yva Andrová společně se skvělou hráčkou Verčou Urbáškovou. Tuto knihu nabízíme k prodeji, stejně tak jako jakékoliv zboží z internetového obchodu www.dogshop.cz.

Více informací o knize na www.czechblack.com. V případě zájmu kontaktujte Aničku.
Sezóna 2011

Třetí dubnový víkend byl oficiálně odstartován 5.ročník českého poháru v dogfrisbee, Dog Chow DiscDog Cup. Jaké soutěže jsou do Poháru zahrnuty se můžete podívat kliknutím na zmenšeninu letošního plakátu.

Všem přejeme, ať jim to lítá a nová sezóna ať překvapí!
O frisbee dědy Mráze, 5.3.2011

Zahajovací závod letošní sezóny proběhl již tradičně v hale v Hradišťku. Co ovšem překvapilo, bylo počasí. Po minulých ročnících se dal očekávat sníh a pěkná zima, ale ani jedno se nekonalo, a tak jsme si závody skvěle užili.

Po zimě se zatím stihl probudit jen Vojta a Sparco. V TimeTrialu obsadili krásnou 5.příčku.
Vánoce a nový rok

Přejeme všem příznivcům příjemné prožití vánočních svátků a pevné zdraví, mnoho chycených disků a co nejvíce originálních sestav do sezóny 2011!
Členská schůze

Co se týče administrativních věcí... Zaprvé, tréninky se budou domlouvat téměř výhradně přes Facebook ve skupině Dogfrisbee Hradec Králové.

Zadruhé, přibude stránka výsledky a u jednotlivých členů již tyto údaje nenajdete.

A v neposlední řadě, příští sezónu se můžete těšit na další hradecké závody :-)
Dog Chow DiscDog Cup 2010

Protože poslední letošní závod je za námi, můžeme sčítat... Pohár, do kterého se sbírají body z každých závodů během celého roku, pro nás skončil takto:

33.Anička & Comík, 34.Verča & Sparco, 46.Anička & Kerry, 53.Vojta & Sparco, 65.Radka & Bounty, 129.Šárka & Kerry
Bye-Bye Summer DiscDog Fun Weekend, 16. - 17.10.2010

Na tradičním zakončení české dogfrisbee sezóny jsme nemohli chybět. Dařilo se více i méně, ale každý odjel aspoň s něčím spokojen!

Výčet nejzdařilejšího... Quadruped ženy: 4.Verča a Sparco, 5.Anička a Comík, 15.Radka a Bounty; TimeTrial: 4.Vojta a Sparco; DogDartbee: 14.Anička a Comík; Quadruped muži: 10.Vojta a Sparco; Celkový součet: 11.Vojta a Sparco. Závodníků bylo přes 70!
Den zvířat

Hradecká SOŠ veterinární pořádala 6.10. již 17.ročník oslav Dne zvířat. Měli připravený bohatý program zahrnující práci se psy, koňmi, výstavu zvířectva apod. Anička s Comíkem s pomocí Lucky a Jessie zde prezentovali dogfrisbee.

Video Lucky a Jessie, sestřih celé akce
Scout Frisbee Cup 2010

Šárka s Kerrym a Radka s Bounty předváděli 2.10. dogfrisbee na zápasu v ultimate, Scout Frisbee Cupu.
Dogfrisbee European Championship 2010

I hradecké týmy se přidaly k výpravě na Mistrovství Evropy v dogfrisbee, které se letos konalo 24. - 26.9. v Holandsku. Svou premiéru skvěle zvládli Verča a Sparco, kteří se v SuperMiniDistanci mezi 58 týmy dokázali probojovat na 8.místo!!!

ČEŠI PŘIVEZLI Z EC 2 MISTROVSKÉ TITULY, 1 VICEMISTRA A 2 TŘETÍ MÍSTA!!! Více viz.DiscDog, videosestřih
Královéhradecké krajské dožínky

Další ročník Dožínek byl opět za naší účasti, tentokrát jen Šárky s Kerrym. Předváděli kromě dogfrisbee i agility spolu s dalšími hradeckými týmy.

Akci zaměřenou na chov domácích zvířat pořádá Chovservis.
Labyrint lan

Opět po roce jsme šli dělat ukázky do Šimkových sadů v Hradci Králové na akci zvanou Labyrint lan, pořádanou Prostorem Pro. Kromě nás se v netradičních aktivitách objevilo karate, capoeira či žonglování.

Dogfrisbee a dogdancing ukázali Šárka s Kerrym, Anička s Comíkem, Verča se Sparcem a Dipem a vypomohla nám Lucka s Jessií.
DCDC Final 2010 Warszawa

Anička s Comíkem vyrazili na dlouhou cestu do Polska na finále polského poháru. Soutěž byla pouze pro kvalifikované, proto náš tým závodil pouze v DogDartbee a paralelním TimeTrialu.

Druhé kolo Dartbee se docela dařilo, nicméně na postup do finále nějaký ten bodík chyběl. Celkové výsledky by měly být zde.
HraKra DiscDog Distance Weekend

Tentokrát jsme si kromě soutěžení vyzkoušeli i pohled z druhé strany, ze strany pořadatelů. Závody se zdařily, děkujeme všem pomocníkům, rozhodčím, moderátorům a závodníkům!

Na článek nezbývají síly... Výsledky: SuperMiniDistance, DogDartbee, TimeTrial, Quadruped ženy, Quadruped muži (vše ve formátu .xls)
Ústecký psí festival

V Ústí reprezentovala Hradec Anička s Comíkem (video) a ve druhém kole předvedli skvělý výkon, který sice mizernou MiniDistance nezachránil, ale překvapil. Byl to nejlepší freestyle druhého kola.

Výsledky na Discdog.cz
Jindra Pecháček

Dne 30.7. nás navždy opustila velká osobnost českého dogfrisbee, Jindra Pecháček. Se svým německým ovčákem medium Ro z útulku byli sehraní, originální a nezapomenutelní.

Parte, video, vzpomínka (od Michala Romana)
Dogfrisbee tábor

Anička s Comíkem a nováčci Pája s Cargem strávili týden na dogfrisbee táboře pod vedením Míši Andrové a Verči a Markéty Urbáškovic. Trénovalo se intenzivně každý den, ale dostali jsme opět řadu podstatných informací.

Fotky od Ondry Uhlíře: foto-pes.cz
Neoficiální závody v Brně

Do Brna vyrážela opět jen Anička s Comíkem (video freestyle). Soutěžilo se kromě freestylu ještě v DogDartbee a TimeTrialu. V obou distančních disciplínách se naší dvojici dařilo, v Dartbee skončili čtvrtí.

Výsledky a fotky na stránkách brněnských BAF.
Dog Chow Disc Cup Poznaň

Do Poznaně vyrazily pouze 2 české týmy, jedním z nich byla Anička s Comíkem. Po prvním kole freestylu obsadili páté místo, nakonec skončili šestí.

Sestřih o tom, jak v Polsku na závodech není o diváky nouze, najdete zde.
Seminář se Shaunem a Yachim Hirai

Na seminář s rozhodčími z MČR zůstávala jen Anička s Comíkem, ale přivezli si odtud hlavu plnou úplně nových a zajímavých myšlenek o tom, jak se hraje dogfrisbee v Japonsku a jak bychom mohli vylepšit své sestavy a vůbec přístup ke sportu.
Czech DiscDog Open...

...chcete-li, mistrovství ČR anebo kvalifikace na světové finále v USA. Ve freestylu nastupovala Anička s Comíkem (video) a v SuperMiniDistance ještě Verča s oběma svými šílenci.

Výsledky včetně odkazů na fotky naleznete na Discdog.cz
Dog Chow Disc Cup Wroclaw

První zahraniční výprava našich týmů. Největší úspěch slavila Šárka s Kerrym, a to čtvrté místo mezi začátečníky. Ve freestylu nastoupila ještě Anička s Comíkem a Radka s Bounty (výsledky zde), v Super Pro Toss & Fetch házela také Verča Sparcovi i Dipovi (wyniki). Pod jednotlivými jmény si můžete prohlédnout videa freestylových sestav.
Nymburk DiscDog Fun Weekend

Létající psi Nymburk pořádali o víkendu 15. - 16.5. první letošní distanční závody započítávané do českého poháru. Hradecká banda nemohla chybět, o atmosféře si přečtěte ve článku od Aničky.

Odkaz na DiscDog na výsledky a fotky.
9.5.2010 Den seminářů

Na tuto neděli byly v Praze naplánovány 2 semináře. Z prvního si Anička a Verča odnesly certifikát pro rozhodčího distančních disciplín v dogfrisbee a na druhém jsme (tentokrát se psy) čerpaly rady od Míši Andrové a Markéty a Verči Urbáškových.

Pár fotek od Markéty.
Kirican DiscDog Freestyle 2010

Na první letošní pohárové závody do Tovačova se z Hradce vydaly Anička & Comík, Verča & Sparco & Dip a svou premiéru zde měla Radka s Bounty.

Více se dočtete ve článku od Verči.
10.4.2010 Sirius voříškiáda

Anička & Comík a Šárka & Kerry společně s Alčou & Chipsou předváděli dogfrisbee na 3.ročníku královéhradecké Sirius voříškiády.

Krátký videosestřih (společně s dogdancingem) najdete zde, fotky od Martiny a článek v hradeckém deníku.
Dogfrisbee vejkend

O víkendu 26. - 27.3. jsme vyrazili spolu s dalšími dogfrisbee nadšenci do krásného kempu v Záměli, kde kromě relaxování přišla i chvilka na trénink. Fotky z akce: od Aničky, od Evči a od Kačky.

Vyzkoušeli jsme také novou disciplínu paralelní TimeTrial, výsledky jsou zde.
Semináře dogfrisbee

V sobotu 20.3. vyrazila jedna naše parta do Olomouce na seminář k Lucce Schönové, v neděli pak jiné osazenstvo navštívilo Míšu Androvou v Praze, taktéž na semináři.

Sobotní foto zde, nedělní obrázky tady.
O frisbee dědy Mráze

Začátkem března jsme vyrazili na první letošní závody v dogfrisbee, neoficiálního dědu Mráze. Soutěžilo se v disciplínách SuperMiniDistance a paralelní TimeTrial.

Foto Háčko, výsledky.
Český pohár a Facebook

Tady si prohlédněte krátkou videopozvánku na pohárové soutěže českého Dog Chow DiscDog Cupu.

Hradecké dogfrisbee můžete navštívit i na Facebooku, odkaz na skupinu naleznete zde a další zajímavé odkazy, pozvánky a postřehy jsou na témže komunikátoru ve skupině discdog.cz.
Czech DiscDog Open - USDDN qualifier - 4. Mistrovství ČR v dogfrisbee Členská schůze

Zápis ze členské schůze najdete zde.

Přijměte pozvání na Mistrovství ČR v dogfrisbee a zároveň kvalifikaci na světové finále USDDN. Viz. oficiální stránky mistrovství: www.dogfrisbee.cz
Konec sezóny 2009

Máme za sebou první rok trénování, společných setkání a soutěží. To vše je na delší povídání, tak bylo rozhodnuto, že by se měla sepsat reportáž...

Aničky článek najdete tady.
Bye-Bye Summer DiscDog Fun Weekend 2009

Zakončení dogfrisbee sezóny ve Dvoře Králové. Článek od Aničky o závodní atmosféře najdete zde.

Nejúspěšnějším hradeckým týmem byla naše distanční dvojka Verča a Sparco - vyházeli si 11.místo v TimeTrialu a 12.místo v The Quadruped.

Fotogalerie: discdog.cz, Verča.
Královéhradecké krajské dožínky

V sobotu 19.9. se v Hradci konala další akce - Dožínky. Spolu s kynology z Nymburka jsme zde předváděli dogfrisbee, dogdancing a agility.

Díky nymburským za pozvání! Pár fotek.
Labyrint Lan 08 - 2009

Akce Labyrint Lan je úspěšně za námi, nakonec jsme předváděli víc než jen dogfrisbee, k vidění byl dogdancing i poslušnost. Děkuji všem, co se zúčastnili, bylo to super!

Fotogalerie: Verča - So, Verča - Ne, Anička. Článek v Hradeckém deníku. A možná přibude i nějaké video...
DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ!

Až do odvolání se RUŠÍ veškeré tréninky z důvodu hledání nového placu. Prosíme o strpení a věříme, že se nám tuto situaci povede brzy vyřešit.
Nové tváře: Pavla + Terezka, Radka + Bounty

Založila jsem novou osobní stránku pro Pavlu s borderkou Terezkou a Radku s border - štěňátkem Bounty :-)

P+T, R+B
Červenec 2009

Ani o prázdninách nezahálíme a i když jsme rozlítaní všude možně, čas na tréninky se najde.

Jeden z tréninků byl ve velkém stylu: Verča se Sparkem a Dipem, Anička s Comíkem, Šárka s Kerrym, Lucka a Jessie, Káťa (+ Kája) s Arsi, Eliška a Emča, Pavla a Terezka a Radka s malou Bounty. Fotky
11.7. - Ústecký psí festival

Této dogfrisbee soutěže se z našich řad účastnila pouze Šárka s Kerrýskem, ve freestyle začátečníků skončili devátí a v SMD se umístili na devatenácté příčce.

Odkazy na fotky a celkové výsledky na discdog.cz.
30.6. - Předprázdinová lahůdka! Spuštění stránek, verze Beta

Aneb druhý pokus jak se zavděčit návštěvníkům :-) Snad vše funguje a bude se Vám to líbit. Za pomoc s novými stránkami děkuji především Terce (za trpělivost a pár html rad) a Verče (za náčrt designu), ale i ostatním za připomínky. Anička.

ORGANIZAČNÍ VĚC: Kvůli prázdninám pořádně sledujte, kdy jsou a kdy nejsou tréninky, ať nechodíte zbytečně ;-)
Další organizační věc: Jestli něco nešlape, jak má, napište mi: annjans@seznam.cz
27. - 28.6. - MČR v dogfrisbee

Účast na MČR přinesla největší radost Lucce, protože s Jessinkou vybojovaly krásné 3.místo v TimeTrialu! Ostatním se tolik nedařilo, ale vesměs máme mladé psy a jsme začátečníci, takže jsme alespoň posbírali nové zkušenosti.

Odkazy na fotky a celkové výsledky na discdog.cz.
16. - 17.5. - DiscDog Fun Weekend Nymburk

Výborný víkend plný distančních disciplín, bezva lidiček a hlavně - padání osobních rekordů!

Pro více informací klikněte SEM.

Výborný e-shop, kde najdete vše, co k dogfrisbee potřebujete


doporučujeme     
Disc Dog klub ČR
copyright (c) Dogfrisbee o.s. 2008 - 2010
Prosím, nepoužívejte jakýkoliv materiál z těchto stránek bez souhlasu.