wz

Sponzor
Kirican DiscDog Freestyle 2010

První letošní freestylové závody série Dog Chow DiscDog Cupu se nesly, stejně jako vloni, v duchu výborné atmosféry, slunečného počasí (z pátka na sobotu i nočních přízemních mrazíků) a po dlouhé bílé zimě i krásných freestylových výkonů.

Letos do poroty zasedli Marcus Wolff-D (player), Sabine Wolff-D (team), Jakub Štýbr-CZ (canine) a Yvona Andrová-CZ (execution), SuperMinidistance a Minidistance posuzovala Míša Andrová-CZ.

Sobotní den se nesl ve znamení freestylových výkonů prvních kol kategorie Young Dogs, Starters i Open a prvních kol SuperMinidistance a jednoho kola Minidistance v rámci freestylu. Blbá náhoda a špatně vypálená hudba trochu pokazila dojem v prvním kole Radce s Bountynkou, které už tak měly trochu premiérovou trému, ale opravného kola využily co se jen dalo a jejich skore bylo 36,29b. Bohužel byly přeházené počtem bodů v Minidistance a to je odsadilo na poslední příčku. Další freestylová dvojice, Anička s Comíkem, na sobě od loňska hodně zapracovala a bylo to znát. Comíkovo nadšení neznalo mezí a jejich plynulá a energická sestava jim vynesla 38,76b. V Minidistance si potom vyházeli ještě navíc 8 bodů. V SMD je bohužel pronásledovala smůla, ale i to se stává. Verča byla tentokrát s oběa klukama přihlášená jen na SuperMiniDistance, kde v prvním kole měl Dip 5 bodů a Sparkýsek 12,5.

Nedělní krásné počasí přilákalo na stadion v Tovačově opravdu požehnaně diváků, kteří fandili a tleskali až jim ruce stačily – parádní podpora závodníkům, musím říct ;-) Druhé kolo freestylu se moc povedlo Aničce s Comíkem, porota jim udělila 41,88 bodu a tím se celkovým součtem dostali na 10.místo z 16 týmů, což je v takové konkurenci, jaká roste, a s nižším bodovým ziskem z Minidistance opravdu super výkon. Radka s Bounty si v druhém kole nabrali 33,3 bodů a s celkovým počtem 73,59 skončily na 5.místě z 5 týmů. Každopádně holky, moc hezký výkon a teď jen výš a výš... :-) Ve druhém kolem SuperMiniDistance se bohužel smůla nepustila Aničky s Comíkem, kdy si Comíček opět disky vyhazoval z tlamy a podařilo se mu chytit jen jeden bodík. Verča s Dipíkem si vyházeli 9 bodů a s celkovými 14,5b. skončili na 23.místě / 38 týmů. Lépe už se dařilo jen Sparkýskovi, který si v druhém kole vychytal bodů 14 a tím získal s Verčou díky součtu 26,5 b. 8.-9.místo / 38 týmů spolu s Janou Vadasovou a Airin.

Co napsat na závěr?
Určitě poděkování olomouckému Kiricanu za další krásný ročník tovačovských závodů, našim týmům za hezkou reprezentaci a všem dalším účastníkům a divákům za fajnovou a uvolněnou atmosféru. Příští rok .. házení zdar !!

Napsala Verča a šílenci

Nahoru Zpět

Výborný e-shop, kde najdete vše, co k dogfrisbee potřebujete


doporučujeme     
Disc Dog klub ČR
copyright (c) Dogfrisbee o.s. 2008 - 2010
Prosím, nepoužívejte jakýkoliv materiál z těchto stránek bez souhlasu.